Uygulamalarımız

Çatlak Tedavisi

NAZ KARA BEAUTY CENTER

Pürüzsüz Bir Cilt Görünümü

Çatlak bakımı uygulamamızda, özel bir vakumlu cihaz kullanarak çatlak olan bölgelerinize özel solüsyonlar uyguluyoruz. Bu solüsyonlar, cildinizi hazırlayarak çatlak bölgesindeki kanlanmayı artırıcı etki gösterir. Ardından cihaz başlığını çatlak boyunca hareket ettirerek masaj yapar ve vakum uygulanır.

Çatlak bakımı işlemi çatlak bölgesinin büyüklüğüne bağlı olarak 1 ila 2 saat arasında sürer. Seans aralıkları 3 hafta olmalıdır ve en az 3 seans uygulanmalıdır. İhtiyaca göre 6 seansa kadar çatlak bakımı yapılabilir. Uygulama sonrasında günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Size önerilen ev devam ürünlerini düzenli kullanmanız, daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

Çatlak Tedavisi

Hayalinizdeki Sıkı Görünümü Yakalayın

İlk seanstan sonra 2 hafta içinde çatlak boyunuzda kısalma ve daralma görülecek, çatlak rengi cilt rengine daha yakın hale gelecektir. Seanslar ilerledikçe bu durum daha da iyileşecektir. Düzenli seanslarla çatlakların görünümünü %80’e kadar azaltabilir. Uygulama sonrası günlük yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Uygulama bölgesini güneş ışınlarından ve solaryumdan koruyun. Uzmanlarımız tarafından önerilen ev bakım ürünlerini düzenli olarak kullanın.