Uygulamalarımız

Kalıcı Makyaj

NAZ KARA BEAUTY CENTER

Doğal Görünüm Kalıcı Etki

Kalıcı makyaj, doğal mineral ve renklerin deri altına enjekte edilmesiyle yapılan bir makyaj tekniğidir. Mikro pigment uygulamasında tek kullanımlık iğneler kullanılarak deri altına enjekte edilen renkler tamamen doğal, katkısız ve kokusuz maddelerden oluşur. İki yaygın kalıcı makyaj tekniği mikropigmentasyon ve microblading’dir. Kalıcı makyajın dayanıklılık süresi kişiden kişiye değişebilir ve cilt yapısı, yaş, çevresel etkenler gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

Kalıcı makyaj uygulamalarımız arasında dudak pigmentasyon, bbglow, dipliner, eyeliner, allık, pudralama, microblading yer almaktadır. Microblading uygulaması, kişinin seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşları için doğal görünümlü kaşlar elde etmek amacıyla kullanılır.

 

Kalıcı Makyaj

Her An Hazır
Her An Çarpıcı

Dipliner uygulaması, sadece kirpik diplerine yapılan bir uygulamadır ve kirpiklere yoğunluk ve hacim kazandırır. Eyeliner uygulaması ise göz kapağının üst bölgesine kuyruklu veya kuyruksuz eyeliner çizilir.

Bbglow uygulaması cilt tonunu eşitler kusurları kapatır ve cilde parlaklık kazandırır. Bu teknik cildin renk tonunu düzeltmek ve hafif bir makyaj efekti yaratmak için özel olarak geliştirilmiştir. Kalıcı allık uygulaması, cilt tonunu dengeleme, yüz hatlarını belirginleştirme ve makyajla uğraşma ihtiyacını azaltma amacı güder.