Uygulamalarımız

Kaş & Kirpik Laminasyon

NAZ KARA BEAUTY CENTER

Bakışlarınızı Yeniden Tanımlayın

Kaş ve kirpik laminasyonu, kaşları ve kirpikleri düzenli, şekilli ve daha dolgun bir görünüme kavuşturmak için kullanılan bir güzellik işlemidir. Bu işlem, özel olarak formüle edilmiş laminasyon ürünleri ve teknikleri kullanılarak gerçekleştirilir. Laminasyon sırasında kullanılan özel ürünler, kaş ve kirpiklere dolgunluk ve hacim kazandırır. Bu, daha yoğun ve sağlıklı görünen kaş ve kirpiklere sahip olmanızı sağlar.

Kaş & Kirpik Laminasyonu sayesinde, kaş ve kirpiklerinizin doğal güzelliğini ön plana çıkarabilirsiniz. Bu da günlük makyaj ihtiyacını azaltabilir. Ayrıca geleneksel kirpik perması veya kaş şekillendirme yöntemlerinden farklı olarak yenilikçi bir bakım yöntemidir. Daha doğal ve etkili sonuçlar sunar.

 

Kaş & Kirpik Laminasyon

Doğal Görünüm Çarpıcı Etki

Laminasyon işlemi uygulandığında, kaşların ve kirpiklerin doğal rengi daha belirgin hale gelir. Bu nedenle, saç rengi ile uyumlu bir renk tonu seçmek önemlidir. Aşırı kontrastlardan kaçınılmalıdır. Doğal ve uyumlu bir görünüm elde etmek için saç rengi ve kaş rengi arasında yumuşak bir geçiş tercih edilebilir. Her bireyin kaş ve kirpik yapısı farklıdır, bu nedenle kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimsemek önemlidir. Uzmanımız, kaş ve kirpik yapısını değerlendirerek kişiye özel bir laminasyon uygulaması gerçekleştirir. Ek olarak merkezimizde hijyen ve sterilizasyon standartlarına en üst düzeyde önem veriyoruz.