Uygulamalarımız

İğnesiz Mezoterapi

NAZ KARA BEAUTY CENTER

Cildinizdeki Güzelliği Hissedin

İğnesiz mezoterapi, cildin alt katmanlarına vitamin, mineral, aminoasit, enzim ve ilaçların iğne kullanılmadan elektroporasyon yoluyla ulaştırıldığı bir cilt tedavi yöntemidir. Bu işlem, cildi gençleştirmek, sıkılaştırmak, lekeleri gidermek ve çeşitli cilt sorunlarıyla başa çıkmak amacıyla uygulanır. Elektroporasyon, elektriksel bir akımın oluşturduğu mikro kanallar ve polarizasyon aracılığıyla ciltteki orta tabakaya solüsyonların geçişini sağlar.

İğnesiz mezoterapi, geleneksel iğneli mezoterapiye alternatif bir yöntemdir. İğneli mezoterapide kullanılan iğnelerin neden olduğu potansiyel rahatsızlıklar, iğnesiz mezoterapide elektroporasyon teknolojisi kullanılarak aşılmaya çalışılır. Bu sayede acı, kanama, morarma gibi yan etkilerin olmaması hedeflenir.

İğnesiz Mezoterapi

İğnesiz Uygulama İle Rahat Çözümler

Seans sayısı, tedaviye ihtiyaç duyulan cilt sorununa, hastanın yaşına, yaşam tarzına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İdeal seans sayısı, cilt analizi ve kişisel değerlendirme sonucunda belirlenir.

İğnesiz mezoterapi, iğne kullanılmadığı için ağrısız bir deneyim sunar. Bu, tedavi sırasında acı hissetmekten kaçınmak isteyen kişiler için önemli bir avantajdır. İğneli uygulamalar bazen hassas ciltlerde tahrişe neden olabilir. İğnesiz mezoterapi, hassas ciltlere daha uygun bir seçenek olabilir çünkü cilde temas etmeden solüsyonların cilt altına iletilmesini sağlar.